sreda 09 maj 2018
SVIM BEBAMA ROĐENIM TOKOM NEDELJE CRVENOG KRSTA URUČENI POKLONI
U sklopu obeležavanja Svetskog dana Crvenog krsta i Nedelje crvenog krsta (08.05-15.05.2018.), volonteri ove humanitarne organizacije iz Zrenjanina, na čelu sa predsednicom dr Sonjom Kapeler Puškarić, su 08.05.2018. god. posetili Službu ginekologije i akušerstva Opšte bolnice Zrenjanin uručivši poklon pakete novorođenim bebama.
Predsednica Crvenog krsta Zrenjanin, dr Sonja Kapeler Puškarić je izrazila zadovoljstvo što je prva u nizu akcija baš na ovom mestu. Zahvalila se Crvenom krstu Vojvodine, zahvaljujući kojem će sve bebe koje budu rođene tokom Nedelje crvenog krsta dobiti poklone, u okviru tradicionalne akcije „Paket za novorođenu bebu“ , koja se organizuje dugi niz godina.
U ime mama, beba i zaposlenih se zahvalila dr Anastazija Savić – pedijatar na Odseku neonatologije i izrazila nadu za nastavak ove lepe tradicije.
Bojan Vukov u sreda 09 maj 2018 - 13:33:38